banner
 
[ Halaman Utama ]
Carian :  
 
Bahagian Pengambilan Khas
 
Bil. Nama Jawatan Gelaran Emel Telefon
31 Nurul Idayu bt Hamzah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT(PK)  idayu@spa.gov.my  03-8885 6293 
32 Zanarita bt Mohamed  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  zanarita@spa.gov.my  03-8885 6438 
33 Nurrul Aziera binti Mohd Ramli  Pembantu Tadbir (P/0)  Pt (PK)  aziera@spa.gov.my  03-8885 6453 
34 Khairul Najwa bin Sholahuddin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  najwa@spa.gov.my  03-8885 6273 
35 Nor Syamiera Edzlienda bt Abdullah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  syamiera@spa.gov.my  03-8885 6438 
36 Ahmad Fadhlan bin Zaki  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  fadhlan@spa.gov.my  03-88856300 
37 Mohamad Razi bin Hashim  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  razi@spa.gov.my  03-88856248 
38 Nur Adibah binti Rusli  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  nuradibah@spa.gov.my  03-88856286 
39 Fatimah Azila binti Abd Halim  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  fatimah@spa.gov.my  03-88856291 
40 Nur Hidayah binti Ishak  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  nurhidayah@spa.gov.my  03-88856271 

| Mula | Sebelum | Selepas | Akhir |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia
© 2014