banner
 
[ Halaman Utama ]
Carian :  
 
Bahagian Pengambilan Khas
 
Bil. Nama Jawatan Gelaran Emel Telefon
31 Khairul Najwa binti Sholahuddin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  najwa@spa.gov.my  03-8885 6273 
32 Ahmad Sabri b. Mohamad Idris  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  ahmad.sabri@spa.gov.my  03-8885 
33 Zanarita bt Mohamed  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  zanarita@spa.gov.my  03-8885 6438 
34 Nurul Idayu bt Hamzah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT(PK)  idayu@spa.gov.my  03-8885 6293 
35 Nor Amira binti Mohamed Sahak  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  noramira@spa.gov.my  03-8885 6279 
36 Mohd Zamrin bin Kassim  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  zamrin@spa.gov.my   
37 Salamsiah bt Mahmud  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  salamsiah@spa.gov.my   
38 Nur Azreen binti Alimhut  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  nur.azreen@spa.gov.my  03-8885 6451 
39 Noor Fatonah binti Muhamad Musni  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  fatonah@spa.gov.my  03-8885 6282 
40 Nor Syamiera Edzlienda bt Abdullah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  syamiera@spa.gov.my  03-8885 6438 

| Mula | Sebelum | Selepas | Akhir |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia
© 2014