banner
 
[ Halaman Utama ]
Carian :  
 
Bahagian Pengambilan Khas
 
Bil. Nama Jawatan Gelaran Emel Telefon
31 Nurrul Aziera binti Mohd Ramli  Pembantu Tadbir (P/0)  Pt (PK)  aziera@spa.gov.my  03-8885 6453 
32 Khairul Najwa binti Sholahuddin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  najwa@spa.gov.my  03-8885 6273 
33 Zanarita bt Mohamed  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  zanarita@spa.gov.my  03-8885 6438 
34 Mazita binti Ismail  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  mazita@spa.gov.my  03-8885 6295 
35 Mohd Nazir bin Hasan Sezali  Juruteknik Komputer  JT (PK)  nazir@spa.gov.my  03-8885 6433 
36 Nurul Idayu bt Hamzah  Pembantu Tadbir (P/0)  PT(PK)  idayu@spa.gov.my  03-8885 6293 
37 Mohd Zamrin bin Kassim  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  zamrin@spa.gov.my   
38 Salamsiah bt Mahmud  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  salamsiah@spa.gov.my   
39 Muhammad Afifi b Azidi  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  afifi@spa.gov.my  03-8885 6290 
40 Zarul Azim bin Yaakub  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  azim@spa.gov.my  03-8885 6449 

| Mula | Sebelum | Selepas | Akhir |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia
© 2014