banner
 
[ Halaman Utama ]
Carian :  
 
Bahagian Pengambilan Khas
 
Bil. Nama Jawatan Gelaran Emel Telefon
31 Husniezam bin Husin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  husniezam@spa.gov.my  03-88856437 
32 Nur Adibah binti Rusli  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  nuradibah@spa.gov.my  03-88856286 
33 Nor Amira binti Mohamed Sahak  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  noramira@spa.gov.my  03-88856263 
34 Nazieya binti Stuh  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  nazieya@spa.gov.my  03-88856295 
35 Wan Naimah binti Wan Mohd Salleh  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  naimah@spa.gov.my  03-88856262 
36 Wan Mohd Afiq Taqiyuddin b. Wan Abdullah  Juruteknik Komputer  JT (PK)  afiq@spa.gov.my  03-8880 6433 
37 Ramlah binti Yusof  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  ramlahys@spa.gov.my  03-8885 6279 
38 Irawati binti Abdul Jalil  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  irawati@spa.gov.my  03-8880 6450 
39 Nur Ashikin binti Mohd. Faudzi  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  shikin@spa.gov.my  03-8885 6274 
40 Norhaslizan binti Kamarludin  Pembantu Tadbir (P/0)  PT (PK)  norhaslizan@spa.gov.my  03-8885 6262 

| Mula | Sebelum | Selepas | Akhir |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Awam Malaysia
© 2011